RPE tablica
Postotak maksimuma za jedno ponavljanje (1RM) za svaki broj ponavljanja i RPE. Upiši svoj e1RM i ćelije pokažu težinu u kilogramima.
| Pon. | @6 | @6,5 | @7 | @7,5 | @8 | @8,5 | @9 | @9,5 | @10 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 86,3 % | 87,8 % | 89,2 % | 90,7 % | 92,2 % | 93,9 % | 95,5 % | 97,8 % | 100,0 % |
| 2 | 83,7 % | 85,0 % | 86,3 % | 87,8 % | 89,2 % | 90,7 % | 92,2 % | 93,9 % | 95,5 % |
| 3 | 81,1 % | 82,4 % | 83,7 % | 85,0 % | 86,3 % | 87,8 % | 89,2 % | 90,7 % | 92,2 % |
| 4 | 78,6 % | 79,9 % | 81,1 % | 82,4 % | 83,7 % | 85,0 % | 86,3 % | 87,8 % | 89,2 % |
| 5 | 76,2 % | 77,4 % | 78,6 % | 79,9 % | 81,1 % | 82,4 % | 83,7 % | 85,0 % | 86,3 % |
| 6 | 73,9 % | 75,1 % | 76,2 % | 77,4 % | 78,6 % | 79,9 % | 81,1 % | 82,4 % | 83,7 % |
| 7 | 70,7 % | 72,3 % | 73,9 % | 75,1 % | 76,2 % | 77,4 % | 78,6 % | 79,9 % | 81,1 % |
| 8 | 68,0 % | 69,4 % | 70,7 % | 72,3 % | 73,9 % | 75,1 % | 76,2 % | 77,4 % | 78,6 % |
| 9 | 65,3 % | 66,7 % | 68,0 % | 69,4 % | 70,7 % | 72,3 % | 73,9 % | 75,1 % | 76,2 % |
| 10 | 62,6 % | 64,0 % | 65,3 % | 66,7 % | 68,0 % | 69,4 % | 70,7 % | 72,3 % | 73,9 % |
| 11 | 59,9 % | 61,3 % | 62,6 % | 64,0 % | 65,3 % | 66,7 % | 68,0 % | 69,4 % | 70,7 % |
| 12 | 57,2 % | 58,6 % | 59,9 % | 61,3 % | 62,6 % | 64,0 % | 65,3 % | 66,7 % | 68,0 % |
Što znači RPE
RPE je ocjena napora seta na ljestvici od 6 do 10. RPE 10 znači da nije ostalo nijedno ponavljanje u rezervi, RPE 9 da je ostalo jedno, RPE 8 da su ostala dva. Tablica je pravilo iz prakse, ne mjerenje: težina je polazna točka, a set vodi RPE.
Imaš težinu, ponavljanja i RPE jednog seta? Izračunaj e1RM
Three Whites je alat za trenere powerliftinga: powerlifter upisuje setove, AI predlaže tjedan, trener odlučuje. Beta za trenere